Yükleniyor...
Mini Dezenfektan Makinesi
Mini Dezenfektan Makinesi
Mini Dezenfektan Makinesi
Mini Dezenfektan Makinesi
Mini Dezenfektan Makinesi

Mini Dezenfektan Makinesi

Dezenfektan Makineleri

Ürün Kodu : DM-007

Marka : Optimum Hijyen

Stok Durumu : Var

69,00 TL

Mini dezenfektan makinesi ile anahtarlık, cüzdan, cep telefonu, ellerini ve hatta araba direksiyonunu bile dezenfekte edebilirsiniz.

Garantili Ürün
7/24 İletişim Hattı
Hızlı Teslimat

Ürün Özellikleri

Makine su veya alkol bazlı dezenfektan ile çalışır, kolonya(saf%80 alkol barındıran,esanssız) veya su tercih edebilirsiniz. Kesinlikle yağ bazlı sıvıyı püskürtmez ve bozulmasına sebep olur. Usb şarjlıdır. Bilgisayarlarınızda, powerbanklerde veya araba usb girişlerinde şarj edebilirsiniz. Prizde şarj etmeyiniz(!) Makineyi kullanmadığınız süre içinde sıvı varken ters (usb girişinin olduğu kısmı üste gelecek şekilde) bırakınız.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kapasitesi : 35 ML
Çalışma Süresi : 45 dk
Şarj Süresi : 1 Saatte Tam Dolum
Ürün Boyutu : 10 x 3 x 3 cm
USB ile şarj edilmektedir.

Sıkça Sorulanlar

Cihazın kabağını açarak, içerisine dezenfektan ekleyin ve kapatın. Açma tuşuna bastığınızda dezenfektan püskürtmeye başlayacaktır. Cihazı kapatana kadar dezenfektan püskürtmeye devam edecektir. Hiç kapatmadan 15 dakika boyunca sürekli kullanabilirsiniz. Elinizin temas ettiği tüm yüzeyleri mini dezenfektan cihazı ile dezenfekte edebilirsiniz.

Cihaz içerisine dezenfektan, kolonya veya su koyarak da kullanabilirsiniz.

Dezenfektan makinesi USB ile şarj edilir. Telefon şarj cihazınız ile isterseniz bilgisayardan veya arabanız bile şarj edebilirsiniz. 1 saat içerisinde full şarja ulaşır.

Kullanıcı hataları dışında ürünün garanti süresi 1 yıldır.

Ürünü internet sitemizden, 0216 540 44 94 nolu telefondan arayarak veya 0532 361 45 98 whatsapp destek hattımızdan sipariş verebilirsiniz.